Lublin, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na wynajem

PRT-MW-1562

Do wynajęcia mieszkanie - lokal, idealny pod cichą działalność typu gabinet psychologiczny lub kancelarię w centrum Lublina. Nieruchomość składa się z  trzech niezależnych pokoi(gabinetów),przedpokoju, osobnej kuchni, łazienki z wc. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
49,83 zł
cena 2 990
mieszkanie na wynajem - Lublin, Śródmieście, Centrum
vir_kryteria_wyszukiwania

rozumiem